Розпізнавання облич в автомобілях: машина викриє злодія

Розблокування за допомогою розпізнавання обличчя вже давно відоме на мобільних телефонах. Незабаром воно також запобігатиме несанкціонованому використанню в автомобілях.

Інтелектуальний екран із системою розпізнавання облич у майбутньому має зробити викрадення автомобілів майже неможливим. Технологія під назвою “Driver Identification Display” була розроблена постачальником Continental та спеціалістом з біометрії Trinamix для запобігання несанкціонованому запуску двигуна. Технологія заснована на ідентифікації користувача, відомій зі смартфонів, яка розблоковує телефон тільки після ідентифікації за допомогою зображення з фронтальної камери. В автомобільній версії камера плавно і непомітно інтегрована в екран. Спеціальне розпізнавання шкіри має запобігти спробам маніпуляцій з фотографіями.

Окрім захисту від крадіжок, розробники бачать інші можливості застосування, наприклад, авторизація платіжних операцій з автомобіля. Асистент уваги, який в майбутньому стане обов’язковим в Європі, також може використовувати функцію відео для виявлення відволікання водія. 

Схожі статі

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)