Спецверсію електромобіля Kia EV6 моментально розкупили за попереднім замовленням

Ціна стартує з позначки 58 500 доларів

Kia оголосила, що обмежена серія електромобілів Kia EV6 First Edition, призначена для ринку США, була повністю розпродана в день початку прийому попередніх замовлень.

Ця версія буде включати 1500 автомобілів в унікальних колірних комбінаціях, доступних тільки при попередньому бронюванні. Ціна стартує з позначки 58 500 доларів. Компанія планує почати поставки Kia EV6 First Edition в першому кварталі наступного року.

Покупцям запропонували три обмежених колірних поєднання: Urban Yellow з чорними сидіннями, Glacier з темно-зеленими сидіннями і Steel Grey Matte з чорними сидіннями. Kia зауважила, що жовтий колір кузова і темно-зелені сидіння для версії Glacier є ексклюзивними для First Edition. На автомобілях також є накладки на пороги, що світяться з позначенням First Edition та пронумерований значок в салоні, що підкреслює обмежений обсяг виробництва.

Kia також поділилася іншою інформацією: 81% покупців, які оформили попередні замовлення на Kia EV6 First Edition, також вибрали домашній зарядний пристрій з трьох доступних варіантів подарунків. Також на вибір пропонувалася можливість зарядити автомобіль сумарно на 1000 кВт • год (сплачена зарядка) і Apple Watch.

У Європі Kia повідомила про більш ніж 33 000 потенційних покупців, що на 300% більше, ніж розраховувала компанія. У Південній Кореї кількість бронювань перевищило 21 000 в перший же день.

Джерело: www.ixbt.com

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Responses

en_GBEnglish (UK)