Стартапи: інтерв’ю з OE Service, компанією, яка забезпечує запис у цифрову сервісну книжку одним натисканням кнопки

Дистанційні послуги в тренді – багато автосервісів в Європі покладаються на зовнішнього постачальника послуг OE Service з Австрії для підтримки цифрової сервісної книжки клієнтів на їхньому сервері.

Постачальник цифрових послуг OE Service з Австрії бере на себе внесення послуг до цифрової сервісної книжки на порталах виробників. Оскільки не всі власні порталі можуть справитися з такою задачею, це є розумною і безпечною альтернативою.

Стартап OE Service виріс, що відбулося за останній час?

Янош Юван: Насправді дуже багато. Ми збільшили кількість клієнтів і перезапустили сайт і портал у жовтні минулого року. Ми пропонуємо нашим більш ніж 4 500 клієнтам майстерень значно більше можливостей. Запис в електронній сервісній книжці, як і раніше, робиться менш ніж за хвилину. Крім того, тепер можна подивитися графіки техоглядів, автоматично надсилати всі документи власнику автомобіля або вносити записи для всіх транспортних засобів, які ще не мають DSB (цифрової сервісної книжки), а потім пов’язувати їх за допомогою QR-коду. Тож відтепер прогалин більше немає.

Нещодавно у вас з’явилася можливість зберігати сервісні дані для автомобілів, які не мають цифрової сервісної книжки – для кого це цікаво?

Янош Юван: Фактично для кожного автосервісу. Якщо виробник або транспортний засіб ще не має цифрової сервісної книжки (DSB), це означає, що майстерні повинні вносити дані про обслуговування в паперову книжку. Це забирає багато часу, а часто навіть неможливо, наприклад, якщо власник транспортного засобу загубив свою сервісну книжку. Завдяки новій функції, про яку ви згадали, “OE plusDSB”, майстерні тепер мають можливість вводити абсолютно всі послуги в цифровому вигляді через OE Service, незалежно від виробника або року випуску, зберігати їх централізовано і відправляти безпосередньо клієнту, якщо це необхідно. Це означає, що майстерня має цифровий запис про кожну виконану послугу.

Наскільки актуальними є графіки перевірок, які ви (за бажанням) ведете?

Янош Юван: База даних для наших планів технічних оглядів надходить від спеціаліста з обробки даних Haynes Pro. Завдяки створеному нами інтерфейсу ми завжди можемо отримувати найсвіжіші дані і, таким чином, завжди пропонувати нашим користувачам найновішу версію.

Чи гарантується, що інформація завжди відповідає специфікаціям виробника?

Янош Юван: Проведення технічного огляду відповідно до специфікацій виробника знаходиться в руках самої майстерні. Ми супроводжуємо наших користувачів крок за кроком протягом усього процесу надання цифрових послуг і гарантуємо, що вони отримають усі документи та інформацію, необхідні для виконання всіх цифрових кроків відповідно до вимог виробника.

Хто ваш типовий клієнт?

Янош Юван: Зараз ми обслуговуємо понад 4 000 клієнтів у десяти країнах. Це як незалежні невеликі майстерні, так і великі мережі майстерень. Наша мета – не мати типового клієнта, а адаптуватися до індивідуальних побажань наших клієнтів. Тому ми також пропонуємо широкий вибір тарифів, які найкраще відповідають відповідним вимогам і потребам.

Звісно, виникає запитання – наскільки трудомістким є управління клієнтами?

Янош Юван: Звичайно, зі зростанням кількості користувачів (і нового порталу) зростає і кількість запитів від наших користувачів. Для того, щоб мати можливість реагувати на них швидко і найкращим чином, ми створили власний відділ підтримки. Персонал має високу кваліфікацію, щоб швидко і легко провести наших користувачів через весь процес і пояснити їм всі опції і функції, щоб вони могли самостійно виконувати всі замовлення в майбутньому.

Наскільки далеко заходить ця технічна гаряча лінія – чи переходить вона також в оперативну діяльність?

Янош Юван: Звичайно, ми намагаємося підтримувати наших клієнтів у всіх їхніх питаннях і проблемах. Особливо, коли мова йде про саму заявку на послугу, ми зазвичай можемо допомогти нашим користувачам негайно. Але ми не є технічною гарячою лінією. Найкращі механіки – це не ми, а самі наші клієнти.

Для кого цікавий запит на історію обслуговування?

Янош Юван: Сервісна історія дає уявлення про всю задокументовану історію транспортного засобу. Це робить його дуже цікавим для всіх майстерень, а також для автодилерів. Вона надає інформацію про сервісні роботи, які були виконані на автомобілі в минулому. Це важлива основа для того, щоб оцінити, яку роботу потрібно виконати в даний момент.

За якими критеріями ви можете шукати історію?

Янош Юван: Це залежить від виробника. Ми надаємо нашим користувачам всю інформацію про автомобіль, яка зберігається у виробника.

Джерело: autoservicepraxis.de

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)