Тестові польоти електролітака Alice на 9 пасажирів почнуться до кінця року

Американо-ізраїльський авіаційний стартап Eviation оголосив про підготовку до випробувань електро літака, розрахованого на дев’ять пасажирів. Як повідомляє New Atlas, днями виробник двигунів MagniX надав стартапу один з трьох своїх електромоторів EPU Alice, модернізованих спеціально для Eviation. Особливості електролітака – легкі матеріали, низький рівень шуму і запас ходу 814 км. Перші польоти призначені на четвертий квартал 2021 року.

Електричний літак Alice – це головний і поки єдиний продукт Eviation. За словами засновника Омера Бар-Йохая, в процесі проектування команда інженерів зосередилася на розробці мініатюрного і доступного рішення – Alice вміщує всього дев’ять пасажирів і двох пілотів і призначений для швидких перельотів між сусідніми містами. Підхід Eviation і MagniX нагадує стратегії розробників аеротаксі – партнери хочуть інтегрувати літак в існуючу інфраструктуру і знизити вартість регіональних перельотів за рахунок відмови від палива на користь електрики.

«Alice – це уособлення майбутнього авіатранспорту. Він повністю електричний, і в ньому використовуються легкі, потужні і надійні силові установки. Разом ми забезпечимо відмінні польоти – з нульовими викидами, без шуму і дешеві, і все це з аеропортів і в аеропорти, які будуть розташовані поруч з великою кількістю населених пунктів», — пояснив гендиректор MagniX Рой Ганзарскі.

Заявлений запас ходу Alice становить 814 км, а максимальна швидкість польоту – 407 км/год. Ці показники забезпечать три електродвигуни MagniX – легка система дозволить рівномірно розподілити мотори по корпусу літака і виділити додатковий простір для акумуляторів. Останні будуть важити більш ніж 3,7 тонн – більше половини від загальної ваги Alice у 6,6 тонн. Розробникам вдалося компенсувати масив акумуляторів за допомогою композитних матеріалів – без акумуляторів Alice важить трохи більше за великий позашляховик.

Eviation вже зібрала прототип літака, встановила перший двигун MagniX і зараз чекає постачання двох, що залишилися. Компанія також подала заявку на сертифікацію прототипу в Федеральне управління цивільної авіації США. Коли Eviaiton отримає усі електромотори і відповідний дозвіл на тестування, Alice відправиться на серію випробувань. Eviation перевірятиме ефективність свого рішення до кінця 2022 року, а потім перейде до комерціалізації літака.

Джерело: hightech.plus

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

Responses

Your email address will not be published.

en_GBEnglish (UK)