Техніка для автосервісу: новий пристрій від Mahle для заміни трансмісійної оливи

Компанія Mahle випустила новий пристрій для заміни трансмісійної оливи автоматичних трансмісій і трансмісій з подвійним зчепленням. Як повідомила компанія, ATX 280 працює за принципом динамічного промивання. На відміну від статичного промивання, під час промивання відпрацьована олива виштовхується та витісняється перед надходженням нової оливи. За словами виробника, це зменшує потребу в оливі для промивання, скорочує процес промивання приблизно до десяти хвилин і покращує ефект очищення з високим коефіцієнтом заміни – близько 95 відсотків.

ATX 280 може підключатися до мережі через WLAN і Bluetooth. Це дозволяє автоматично актуалізувати базу даних автомобілів, а сам пристрій можна підключити до мережевого принтера для друку протоколів технічного обслуговування. Крім того, звіт про технічне обслуговування можна надіслати клієнтам електронною поштою, якщо вони того бажають. ATX 280 також має можливість дистанційного обслуговування.

Практично для користувача в майстерні: під час заміни трансмісійної оливи всі робочі етапи відображаються на чіткому сенсорному екрані у фотореалістичному та зрозумілому вигляді. Вміст екрана також можна дублювати на смартфоні – це особливо корисно, якщо, наприклад, під час технічного обслуговування потрібно ввімкнути різні передачі. Телефон дозволяє зробити це зручно з салону автомобіля.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)