Український бізнесмен заявив про намір відродити бренд ЛуАЗ для електрокарів

Заступник голови правління асоціації EV-UA Вадим Ігнатов заявив про намір відновити бренд ЛуАЗ і почати випускати під ним електрокари. Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

Ігнатов заявив, що, на його думку, в Україні не вистачає “максимально зручного та утилітарного” автомобіля, який би задовольняв потреби малого бізнесу і фермерських господарств.

“Колись в українській історії вже був такий автомобіль, але з двигуном внутрішнього згоряння. Це славнозвісна Волинянка – ЛуАЗ 969. Мені завжди було прикро, що зник такий неординарний автомобіль. Саме тому я вирішив відродити і сам бренд ЛУАЗ і почати виробляти новий – електромобіль”, – заявив він.

Відроджена “Волинянка”, за планами Ігнатова, випускатиметься у двох моделях: із двомісною кабіною та великим вантажним відсіком (“Фермер”) та з чотиримісною кабіною та меншим вантажним відсіком (“Сіті”).

Видання Auto-Consulting пише, що пікап матиме двигун потужністю 5 кВт, споживання електроенергії – 7 кВт на 100 км. Максимальна швидкість – 50 км/год. Орієнтовна вартість – трохи понад $5100.

Машина зараз проходить випробування.

Джерело: biz.liga.net

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)