Українці на Запорожці перемогли в престижному ралі Монте-Карло

Запорожці вперше брали участь у ралі Monte-Carlo Classique і чудово себе в ньому проявили.

Український екіпаж став переможцем ралі Monte Carlo Classique. Пілот Сергій Малик і штурман Геннадій Вільгоцький посіли перше місце в класі авто з двигунами об’ємом до 900 куб. см. Про це повідомив Євген Кравс, який також брав участь у ралі.

Українці вперше брали участь у Monte-Carlo Classique. Це ретро-ралі, у якому змагаються на класичних авто, випущених із 1911 по 1965 роки. Машини мають бути оригінальними, без змін у конструкції.

Ралі Monte-Carlo Classique проводиться не на швидкість, завдання екіпажів проїхати між контрольними точками маршруту за певний час. При цьому бали знімаються як за відставання, так і за випередження графіка.

 

Переможці ралі Monte-Carlo Classique — Сергій Малик і Геннадій Вільгоцький

Сергій Малик і Геннадій Вільгоцький обрали як бойове авто “горбатого” ЗАЗ-965. Варто зазначити, що інші українські екіпажі також виступали на Запорожцях і непогано себе проявили. Павло Данчеко й Ігор Левченко посіли третє місце, а Світлана та Євген Кравс стали четвертими та перемогли у конкурсі “Елеганція”.

Крім того, українці Юрій Бомбардеров і Віктор Поваров стали третіми в класі авто з двигунами до 1,2 л на Москвичі-408.

Це не перше досягнення Сергія Малика останнім часом. Раніше він на українському електромотоциклі встановив світовий рекорд швидкості в американському Бонневілі.

Джерело: focus.ua

Схожі статі

Що не так з вашим сном

Ми пропонуємо вашій увазі опитувальник, опублікований Аріани Хаффінгтон в її книзі «Революція сну: Як міняти своє життя ніч за ніччю». Фрагменти з цієї книги ви можете прочитати тут.

Оголошено ціни на Новий PEUGEOT 408 – новинка дебютує в двох комплектаціях: Allure Pack та GT

Новий PEUGEOT 408 руйнує всі відомі шаблони, пропонуючи новий силует фастбеку, лев’ячу постать та інженерну досконалість. Новинка зосереджена на ефективності та емоційному насолоджені, що забезпечують…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)