Українці скуповують електромобілі, попри перебої з електрикою. П’ятірка моделей жовтня

Попри жовтневу енергокризу, спровоковану ударами агресора по українських об’єктах енергетичної інфраструктури, автопарк України поповнили 1614 електромобілів у жовтні, що на 73% більше, ніж торік, і на 2% більше за показник вересня. Про це повідомляє профільна асоціація Укравтопром.

Більшість зареєстрованих у жовтні електромобілів – легкові авто: 1556 шт. (308 нових та 1248 вживаних).

Найпопулярнішим електрокаром українців залишається Nissan Leaf. У жовтні українську реєстрацію отримали 268 автомобілів цієї моделі.

Другий результат у Volkswagen ID.4 – 227 авто.

На третьому місці Dong Feng-Honda M-NV – 117 автомобілів.

Четверта за популярністю Tesla Model 3 – 115 авто.

Замикає п’ятірку жовтневого ринку електромобілів – Renault Zoe із 90 реєстраціями.

Електричних комерційних авто минулого місяця було зареєстровано 58 шт. (всі вживані). У цьому сегменті першість вже традиційно у Renault Kangoo ZE (39 авто).

З початку року свою першу реєстрацію в Україні пройшли понад 10 500 автомобілів на акумуляторних джерелах живлення, що у півтора раза більше проти аналогічного періоду 2021 року.

Джерело: https://biz.liga.net

Related Articles

Новий Peugeot 308 вже прямує в Україну: оголошено комплектації та ціни

Новий PEUGEOT 308 вже скоро дістанеться України: визначено перелік версій, сформовано прайс-лист, відкрито прийом замовлень. Автомобіль запропонує нове втілення кузову хетчбек, нове втілення салону i-Cockpit,…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Responses

en_GBEnglish (UK)