У Німеччині починається будівництво першої у світі дороги загального користування з бездротовою зарядкою електромобілів

Ізраїльська компанія Electreon, яка спеціалізується на технології бездротової зарядки електромобілів (EV) в дорозі для комерційних і пасажирських електромобілів, буде розгортати свою технологію в першому в історії проєкті громадських бездротових доріг у Німеччині.

Electreon розгорне 1 км системи електричних доріг (ERS) уздовж ділянки дороги, а також дві статичні зарядні станції. Два місця розташування визначаються на основі автобусного маршруту і місць, де автобус зупиняється під час свого графіка роботи.

Технологію буде розгорнуто у два етапи, у місті Балінген. На першому етапі буде розгорнуто 400-метрову трасу з двома стаціонарними зарядними станціями. На другому етапі електрична дорога буде розширена ще на 600 метрів. У рамках проєкту заряджатиметься громадський електричний автобус.

Проєкт Balingen слідує за успішним пілотним проєктом з технологією Electreon у місті Карлсруе в партнерстві з EnBW. У навчальному центрі EnBW було прокладено електрифіковану дорогу, яка живить місцевий громадський автобус.

“Проєкт у Балінгені показує, наскільки інноваційно і послідовно ми просуваємо електричну мобільність у Німеччині”, – сказав доктор Максиміліан Арнольд, який курирує проєкт у дослідницькому підрозділі EnBW. “У нас цілісний підхід, і ми хочемо зробити бездротову зарядку технічно придатною для німецького громадського транспорту”.

 

Джерело: businesswire

Схожі статі

Електромобілі: автовиробники планують власні зарядні мережі

Повільне розширення зарядної інфраструктури вважається найбільшою перешкодою для переходу на електромобільність. Незважаючи на певний прогрес, досягнутий останнім часом, ряд автовиробників все ще покладаються на власні…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)