У плюсі ​​лише Китай: прогнози світового ринку легкових автомобілів у 2022 році

За даними Німецької асоціації автомобільної промисловості (VDA), світове виробництво легкових автомобілів у 2022 році приблизно відповідає обсягу продажів попереднього року. Це складає 71,4 мільйона автомобілів, що на 9,2 мільйона автомобілів менше, ніж у 2019 році до корони, і на 13 мільйонів автомобілів менше, ніж у 2018 році.

Згідно з прогнозом VDA, приросту досягне лише Китай (+9% до 23 млн автомобілів). Після карантинних заходів у квітні та травні китайський ринок відновився з величезною динамікою.

Очікування щодо США та Європи навпаки знижуються насамперед через високу інфляцію та підвищення відсоткових ставок. В США очікується зниження обсягу продажів легкових автомобілів на 7 відсотків – до 13,8 мільйона.

Європейський ринок переживає проблеми з ланцюгом поставок, що спричинила загарбницька війна Росії в Україні. VDA понизила свій прогноз для Європи та очікує мінус 4 відсотки та 11,3 мільйона автомобілів. 

Схожі статі

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Stellantis повідомляє про чистий виторг за третій квартал у розмірі 32,6 млрд євро

Значні комерційні заходи та запуск нових продуктів пом’якшили вплив дефіциту напівпровідників Річні прогнозні показники підтвердились – За збірними відвантаженнями (1) обсягом 1131 тис. од. спостерігається…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)