Хочеш їхати – плати: Toyota вимагатиме гроші за кожен запуск двигунів своїх автівок

Багато сучасні автомобілі забезпечені функцією дистанційного запуску двигуна з брелока. Toyota з недавніх пір зробила цю функцію у своїх машинах платною.

В компанії підтвердили, що дистанційний запуск дійсно працює тільки за платною підпискою. Всі моделі Toyota, оснащені інформаційною системою Audio Plus (в Україні відсутня), з заводу мають лише трирічний безкоштовний доступ до функції дистанційного пуску мотора. Автомобілі з аудіосистемою Premium Audio можуть безкоштовно користуватися функцією дистанційного запуску на термін до 10 років. Після закінчення передплачених з заводу періодів власникам доведеться платити 8 доларів на місяць, або 80 доларів на рік, щоб дистанційний запуск продовжував працювати.

Щоб включити двигун через брелок, власнику досить двічі натиснути кнопку блокування, а потім натиснути її втретє, на цей раз, утримуючи протягом 3 секунд. Через кілька секунд двигун автоматично запуститься.

Toyota також пропонує своїм власникам кілька інших способів дистанційного запуску двигуна. Транспортні засоби, оснащені Remote Connect, можуть заводити і глушити двигун через додаток Toyota на Android або Apple.

Українських покупців і власників Toyota нововведення не торкнеться, адже на нашому ринку система Audio Plus та дистанційний запуск двигуна за її допомогою не пропонуються.

Джерело: auto.rbc.ua

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Responses

Your email address will not be published.

en_GBEnglish (UK)