Хімія: очищення та знежирення

Tunap представляє інновацію на ринку з новим “Очищувачем гальм і деталей 111”. За словами постачальника, нова формула значно зменшує залежність від спеціального бензину, і продукт потребує вдвічі менше пального. Інші інгредієнти – ацетон та етанол. Етанол також можна замінити біоетанолом. У майбутньому “Тунап” хоче досягти частки відновлюваної сировини на рівні 35%.

На додаток до ефективного очищення, продукт також має ефект швидкого знежирення. Таким чином, очищувач можна використовувати не тільки для розчинення залишків на гальмах, але і взагалі для видалення масляних відкладень, солоних залишків, смоли і силікону. Серед інших важливих властивостей Tunap називає підвищену електропровідність, дуже хороші показники випаровування і той факт, що пропелент очищувача є незаймистим.

 

Схожі статі

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)