Чи готові українці пересісти на електрокари (інфографіка)

Дослідження показало, що 68,4% опитаних хотіли б стати власником електрокара. При цьому тільки у 6,8% респондентів електрокар вже є.

Про це свідчить опитування порталу ain.ua.

Вибираючи електрокар, більшість респондентів в першу чергу дивляться на запас ходу й оцінюють репутацію компанії-виробника на ринку.

Які автомобілі обирають? Серед тих, хто вже придбав електрокар, найбільше власників Nissan Leaf. На другому місці – Tesla.

А ті, хто тільки планує покупку в майбутньому, найчастіше розглядають Tesla, називаючи електрокари компанії найбільш технологічними і безпечними. Згідно з опитуванням, найбільш затребувані – Tesla Model 3 і Tesla Model S. Цікаво, що друге місце розділили Nissan Leaf і Audi e-tron. А третє дісталося BMW i3.

Опитані читачі також цікавляться Hyundai IONIQ, Chevrolet Volt, Porsche Taycan, Nissan Ariya та іншими.

45,5% опитаних зазначили, що змусити їх задуматися про покупку електрокара може економія на паливі. При цьому 28,4% в першу чергу подумають про користь для навколишнього середовища. Респонденти також готові відмовитися від ДВЗ, якщо знайдуть електромобіль, в якому поєднується ціна і зручність.

Противники електрокарів.

Водночас 24,8% виявилися проти авто з електродвигуном.

Респонденти, які проти електрокарів, головною причиною цього називають необхідність постійно його заряджати. Крім того, водіїв зупиняє малорозвинена інфраструктура під електрокари – невелика кількість зарядних станцій, а також перевага повільних зарядок.

Прогнози.

Незважаючи на те, що електромобілі в Україні становлять менше 1% автомобільного ринку, 75,8% опитаних читачів вірять, що вони повністю замінять ДВЗ в майбутньому.

Нагадаємо, деякі автовиробники вже заявили про припинення виробництва машин на ДВЗ у найближчі 5-10 років. Серед них: Mercedes-Benz, Honda, Volvo, Jaguar Land Rover та інші.

Джерело: finance.ua

Related Articles

В Україні підскочив попит на електрокари: названо найпопулярніші моделі

Попит на електромобілі в Україні зріс на третину. Збільшується продаж не тільки вживаних, а й нових електрокарів. За жовтень в Україні вперше поставили на облік 897 електромобілів.…

Land Rover представив новий Range Rover SV з 1,6 мільйона конфігурацій оздоблення

Розкішний позашляховик отримав безліч кольорових поєднань та величезний вибір матеріалів для внутрішнього декору, включаючи кераміку, мозаїку та особливі види шкіри. Підрозділ персоналізації автомобілів Special Vehicle…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)