Чи готові українці пересісти на електрокари (інфографіка)

Дослідження показало, що 68,4% опитаних хотіли б стати власником електрокара. При цьому тільки у 6,8% респондентів електрокар вже є.

Про це свідчить опитування порталу ain.ua.

Вибираючи електрокар, більшість респондентів в першу чергу дивляться на запас ходу й оцінюють репутацію компанії-виробника на ринку.

Які автомобілі обирають? Серед тих, хто вже придбав електрокар, найбільше власників Nissan Leaf. На другому місці – Tesla.

А ті, хто тільки планує покупку в майбутньому, найчастіше розглядають Tesla, називаючи електрокари компанії найбільш технологічними і безпечними. Згідно з опитуванням, найбільш затребувані – Tesla Model 3 і Tesla Model S. Цікаво, що друге місце розділили Nissan Leaf і Audi e-tron. А третє дісталося BMW i3.

Опитані читачі також цікавляться Hyundai IONIQ, Chevrolet Volt, Porsche Taycan, Nissan Ariya та іншими.

45,5% опитаних зазначили, що змусити їх задуматися про покупку електрокара може економія на паливі. При цьому 28,4% в першу чергу подумають про користь для навколишнього середовища. Респонденти також готові відмовитися від ДВЗ, якщо знайдуть електромобіль, в якому поєднується ціна і зручність.

Противники електрокарів.

Водночас 24,8% виявилися проти авто з електродвигуном.

Респонденти, які проти електрокарів, головною причиною цього називають необхідність постійно його заряджати. Крім того, водіїв зупиняє малорозвинена інфраструктура під електрокари – невелика кількість зарядних станцій, а також перевага повільних зарядок.

Прогнози.

Незважаючи на те, що електромобілі в Україні становлять менше 1% автомобільного ринку, 75,8% опитаних читачів вірять, що вони повністю замінять ДВЗ в майбутньому.

Нагадаємо, деякі автовиробники вже заявили про припинення виробництва машин на ДВЗ у найближчі 5-10 років. Серед них: Mercedes-Benz, Honda, Volvo, Jaguar Land Rover та інші.

Джерело: finance.ua

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

В Україні підскочив попит на електрокари: названо найпопулярніші моделі

Попит на електромобілі в Україні зріс на третину. Збільшується продаж не тільки вживаних, а й нових електрокарів. За жовтень в Україні вперше поставили на облік 897 електромобілів.…

Responses

Your email address will not be published.