Чи є зв’язок між IQ та маркою автомобіля?

Чи пов’язана марка автомобіля, яку обирає водій, з його розумовими здібностями? Британський сайт Scrap Car Comparison, який спеціалізується на порівнянні автомобілів, вирішив перевірити це і провів дослідження спільно з Інститутом перепису населення, щоб виміряти коефіцієнт інтелекту (IQ) 2 024 британців. Для цього був проведений короткий тест з 20 питань …

Дослідження пов’язало марку автомобіля кожного учасника, а також тип двигуна і колір транспортного засобу з визначеним IQ.

Рейтинг з результатами показує, що власники автомобілів Skoda лідирують із середнім показником IQ 99, випереджаючи Suzuki, Peugeot, Mini і Mazda. Трійку замикають BMW, Fiat і Land Rover з 22 досліджуваних марок. До речі, середній показник IQ знаходиться в діапазоні від 85 до 115, і лише 2,5 відсотка населення мають IQ нижче 70 або вище 130.

Вищий IQ у власників бензинових автомобілів

Дослідження також показало, що власники бензинових автомобілів мають в середньому найвищий IQ (94,35), випереджаючи власників гібридних (93,89), дизельних (92,91) та електромобілів (90,19).

Що стосується кольору автомобілів, то лідирує білий (95,71), за ним слідують сірий (94,71) і червоний (94,88). Найгірші показники у зеленого кольору (88,43).

Scrap Car Comparison також шукав кореляцію між маркою автомобіля і … психопатичними нахилами водіїв! Нічого смішного. Для цього була розроблена інша система оцінювання, де психопатична схильність була можлива від 19 балів.

Хороша новина в тому, що жодна марка не перетворює водія на психопата, але власники BMW отримали найгірший результат – 12,1 бала, випередивши Audi (11,7) та Fiat (7,0). Skoda, як і раніше, залишається найкращим брендом – з результатом 3,2.

Джерело: de.motor1.com

Схожі статі

Цифровий світ PEUGEOT – все для комфорту потенційного покупця або вже існуючого власника авто

Цифровий світ PEUGEOT – все для комфорту потенційного покупця або вже існуючого власника авто. Інноваційні технології PEUGEOT стають ще доступнішими! Сьогодні ви можете купити автомобіль…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

PEUGEOT презентує бачення свого майбутнього через новітній концепт PEUGEOT INCEPTION

Приголомшливий PEUGEOT INCEPTION CONCEPT проголошує нову еру та втілює бачення Бренду щодо електромобілів майбутнього. Новітній концепт Бренду пропонує найкращі переваги електромобіля в поєднанні з потужністю…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)