Чотири автовиробники увійшли до ТОП-100 найвпливовіших за версією Time

Журнал Time вніс General Motors, Tesla, Volkswagen та BYD до свого першого в історії рейтингу 100 найвпливовіших компаній світу.

Останні 20 років Time складали список найвпливовіших людей, але цього року вони вирішили визначити компанії, які формують майбутнє світу. Як повідомляється на сайті журналу, вони оцінювали фірми за актуальністю, впливом, інноваціями, лідерством, амбіціями та успіхом.

Американський концерн General Motors віднесли до категорії “Титани”, де вони стоять поруч з Facebook, Alibaba, Samsung та Microsoft. GM похвалили за внесок в “зелене” майбутнє транспорту.

Ще одна компанія із США Tesla потрапила до категорії “Руйнівники”, куди також внесли Huawei, Airbnb та SpaceX. Tesla відзначили за роль в електрифікації автомобільної галузі і розробки в сфері відновлюваної енергії.

Німецького автовиробника Volkswagen поставили в категорію “Лідери” за прагнення до перших позиції в галузі електричних автомобілів. Компанію йому склали Twitter, Apple, Nike та Mastercard.

Китайців BYD за їх розширення виробництва електрокарів віднесли до категорії “Новатори” поряд з TikTok, Nvidia, IKEA, Netflix та Spotify.

Джерело: obozrevatel.com

Related Articles

Голова NVIDIA: «У найближчому майбутньому автомобільні підприємства перестануть заробляти на продажах автомобілів для масового споживача»

Генеральний директор компанії Nvidia Дженсен Хуанг в інтерв’ю порталу Automotive News Europe розповів про те, яким він бачить майбутнє автомобільної промисловості. На його думку, технологічний…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published.