Ілон Маск: Tesla Roadster, “сподіваюся”, піде у виробництво в 2024 році

Друге покоління Roadster відійшло на задній план серед запусків продуктів Tesla в останні роки. Натомість компанія надала пріоритет запуску Semi та Cybertruck.

І це зрозуміло, адже дует може принести компанії більше грошей. З іншої сторони, минуло вже майже шість років відтоді, як Tesla Roadster 2.0 був вперше представлений спільноті у грудні 2017 року. Тоді Tesla заявила, що запустить його у 2020 році, тобто на сьогодні запізнення складає три роки. У 2020 році презентацію Roadster відклали до 2021 року, а потім щороку відсували на один рік, включно з 2022 роком.

Хороша новина полягає в тому, що очікування скоро закінчиться, оскільки Tesla планує завершити проектування і розробку родстера до кінця цього року, за словами генерального директора Ілона Маска. На вчорашніх зборах акціонерів Tesla він сказав, що автовиробник “сподівається” запустити автомобіль у виробництво наступного року.

Під час сесії запитань і відповідей один з інвесторів запитав Маска, коли родстер нарешті з’явиться на ринку, на що він відповів, що відкладе його випуск ще на рік, “сподіваюся” до 2024 року.

“Цілком законне запитання. Де ця штука?” – жартома відповів Маск. “Ми очікуємо завершити розробку і дизайн наступного покоління Tesla Roadster цього року і, сподіваємося – це не є зобов’язанням – почати виробництво наступного року”.

Хоча світ вже звик до ненадійних термінів випуску продукції від Маска, цього разу, можливо, в цьому щось є, оскільки він, здається, впевнений, що розробка і дизайн таки будуть завершені в цьому році. Очікується, що Tesla також почне масове виробництво Cybertruck і Semi до 2024 року, що дозволить автовиробнику зосередитися на Roadster в наступному році.

Маск також згадав про потенційний прибуток ції моделі для Tesla, який він оцінює як “скромний”.

“Це навіть не тортик, це вишенька на торті, так що він точно не зробить великий внесок у продажі і прибутковість, але це буде круто”, – сказав Маск про Roadster.

Він має рацію, оскільки одиничні продажі таких популярних автомобілів, як Tesla Roadster, як правило, невеликі, а кількість покупців, готових витратити більше $200 000 на Roadster, не особливо велика.

Маск також повідомив, що Roadster буде пропонувати пакет опцій SpaceX, який зробить його “справді автомобілем наступного рівня”.

Схожі статі

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)