Іспанці представили концепт електромобіля Cupra UrbanRebel

Іспанський автовиробник Seat і його суббренд Cupra, що входять до складу концерну Volkswagen AG, представили яскравий концепт міського електромобіля Cupra UrbanRebel.

Незважаючи на відверто провокаційну зовнішність ця модель стане основою для майбутньої компактної і недорогої електричної моделі (умовний VW ID.2), яку випустять на ринок вже в 2025 році. Власну версію такої моделі отримають всі масові бренди, що входять до складу VAG (Seat, Skoda, Volkswagen) і в Seat вже налаштувалися виробляти 500 тис. таких електромобілів на рік на фабриці в Марторелі (Іспанія).

Концепт Cupra UrbanRebel побудований на вкороченій версії фірмової платформи VW MEB, його габарити складають 4080 в довжину, 1795 завширшки і 1 444 в висоту. Електрична рухова установка видає 250 кВт / 340 к.с. в постійному режимі і 320 кВт / 435 к.с. в піковому режимі. Цього достатньо для того, щоб набрати перші 100 км / год всього за 3,2 секунди.

Максимальна швидкість концепту не озвучується, як і ємність батареї, а також запас ходу. Дані параметри будуть визначатися ближче до 2025 року поточним рівнем розвитку акумуляторних технологій і заданим рівнем вартості серійної моделі.

Відзначимо, що в дизайні Cupra UrbanRebel використовується ціла низка яскравих і цікавих рішень, включаючи величезний спойлер, численні аеродинамічні елементи, багатоколірне забарвлення та інше. Утім, в дизайні легко вгадуються риси вже існуючих моделей Cupra Tavascan і Cupra Formentor, а якщо прибрати з концепту заднє крило і додаткові панелі, а також використовувати одноколірне забарвлення, то легко уявити звичайний серійний електрохетчбек.

Джерело: itc.ua

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Електрифікація: повний вперед! Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і…

Responses

Your email address will not be published.

en_GBEnglish (UK)