3D-друк: запчастини з хмари

У майбутньому постачальник логістичних послуг DB Schenker використовуватиме віртуальні склади для виробництва запчастин на місці за допомогою 3D-принтера. Це має зробити постачання запасних частин швидшим, дешевшим і стабільнішим.

Нова послуга Schenker «Виробництво за вимогою» з віртуальним складом тепер пропонується широкому колу клієнтів у всьому світі.

«Як глобальна логістична компанія, ми тепер пропонуємо доставку запчастин за допомогою 3D-друку. Продукти з нашого віртуального складу доступні в найкоротші терміни та виготовляються саме там, де вони потрібні», — говорить Йохен Тевес, генеральний директор DB Schenker.

DB Schenker вже випробував віртуальний склад для клієнтів машинобудування, автомобільного та залізничного транспорту в пілотних проектах. Такі деталі, як ручки, панелі та корпуси, виготовлялися на замовлення поруч із клієнтом. Без попереднього виробництва та зберігання також зменшуються капіталовкладення.

За словами постачальника послуг, віртуальний склад знижує витрати на доставку, скорочує час доставки та захищає навколишнє середовище. Це приклад того, що логістика майбутнього може зробити для клієнтів. Мета полягає в тому, щоб уникнути непотрібного складування та зробити ланцюги поставок ще більш стабільними та гнучкими.

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Responses

en_GBEnglish (UK)