65 км/год і “нескінченний запас ходу” – всього лише за 600 доларів. До Вашої уваги електроскутер Bounce Infinity E1

Йдеться про можливість переміщатися між станціями заміни акумуляторів, не витрачаючи час на очікування зарядки

Компанія Bounce представила електричний скутер Infinity e1 за ціною 920 доларів, але його можна купити лише за 600 доларів за підпискою «батарея як послуга». Так, особливістю Bounce Infinity E1 є його змінний акумулятор.

Bounce стверджує, що першою представила на індійському ринку сервіс «батарея як послуга», що дозволяє купувати скутер за зниженою ціною та оплачувати передплату за використання мережі змінних акумуляторів. Це також дозволяє не очікувати, коли акумулятор зарядиться.

Якщо говорити про технічні характеристики, Infinity e1 розвиває максимальну швидкість 65 км/год та розганяється від 0 до 40 км/год за 8 секунд. Він може похвалитися дальністю ходу до 85 км завдяки знімній літій-іонній батареї ємністю 2 кВт•год. Крім того, батарея відповідає ступеню захисту IP67. Однак виробник рекламує Bounce Infinity E1, стверджуючи, що він має «нескінченний запас ходу». Йдеться про можливість переміщатися між станціями заміни акумуляторів, не витрачаючи час на очікування повної зарядки батареї.

Скутер Infinity e1 оснащений дисковими гальмами з обох боків та 12-дюймовими колесами. Спереду розташована телескопічна гідравлічна підвіска, а ззаду знаходяться здвоєні амортизатори. У нього є режим руху заднім ходом, який дозволяє вибратися із тісних паркувальних місць.

Також скутер отримав цифровий спідометр, 12-літровий багажник, проекційні фари та світлодіодні ліхтарі, а ще його можна відслідковувати віддалено.

Джерело: www.ixbt.com

Related Articles

Responses

Your email address will not be published.