Alfa Romeo оновлює Stelvio і Giulia

Alfa Romeo оновлює обидві моделі до 2023 року. Однак воно обмежується лише новими фарами та покращеними  можливостями зв’язку. Дизайн, який було адаптовано лише в деталях, має на меті наблизити обидві моделі до абсолютно нової Alfa Tonale.

Фара в стилі Tonale

Коли італійці говорять про адаптований дизайн, вони мають на увазі, перш за все, нові фари. Подібно до Tonale, повністю світлодіодні матричні фари тепер структуровані у три модулі, які включають головне світло, денні ходові вогні та покажчики поворотів. Так звана “трійка”, яка складається з решітки радіатора та горизонтально розташованих з обох боків повітрозабірників, також трохи модифікована. Для задніх ліхтарів застосована світлодіодна технологія, а самі вони виконані з димчастого скла на Stelvio та з прозорого скла на Giulia.

У майбутньому водії обох моделей отримуватимуть свою основну інформацію через 12,3-дюймовий TFT-дисплей, який можна буде налаштувати в трьох різних основних темах: Evolved в основному використовує центральну область екрана, Relax покладається на зменшений дисплей, а Heritage пропонує класичний вигляд.

Інформаційно-розважальні системи в моделях Alfa тепер отримуватимуть оновлення по повітрю. Також новою є технологія NFT, яка за бажанням записує повну історію (обслуговування) транспортного засобу без можливості її сфальшувати.

Тільки два двигуни і спеціальна модель

Обидві серії пропонуються у варіантах оснащення Sprint, Ti та Veloce. Лінійка двигунів включає дволітровий чотирициліндровий турбодвигун з повним приводом і потужністю 280 к.с., а також дволітровий чотирициліндровий турбодизель з повним приводом і потужністю 210 к.с.

Для виходу на ринок нових версій Alfa Romeo Giulia та Alfa Romeo Stelvio італійці також запускають варіант Competitzione для обох моделей. Він базується на комплектації Veloce і поставляється з ексклюзивним кольором кузова Moon Light Grey Matt (Grigio Lunare Opaco), червоними гальмівними супортами, а також 21-дюймовими легкосплавними дисками.

Крім того, обидві моделі мають аудіосистему Harman/Kardon, шкіряні сидіння з червоною прострочкою, шкіряну панель приладів і закрите скло ззаду. Емблеми Competitzione на передніх підголівниках доповнюють атмосферу. Активне шасі з амортизаторами з електронним керуванням є частиною стандартного обладнання, як і цифрова документація історії автомобіля за технологією NFT.

Ціни і точна дата виходу на ринок ще не озвучені.

Схожі статі

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)