Audi закликала до відмови від ДВЗ та встановила конкретний термін

Генеральний директор Audi Маркус Дуйсман заявив, що європейські автовиробники зобов’язані об’єднатися та припинити постачання автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння з 2040 року.

«Давайте виявимо сміливість і візьмемо на себе відповідальність, взявши на себе зобов’язання повністю відмовитись від викопного палива до 2040 року. Ми повинні зосередити всю нашу енергію на електромобілях, щоб забезпечити індивідуальну мобільність», — цитує Дуйсмана Reuters.

Сама Audi, як відомо, планує припинити випуск автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння з 2033 року (тобто через 11 років). Подібні плани є і у Volkswagen, який готується зробити те саме в 2035 році, але тільки в Європі. У США та Китаї повна електрифікація пройде пізніше.

Проте чи всі виробники переконані, що двигуни внутрішнього згоряння слід ховати. В інтерв’ю Auto Motor und Sport директор розвитку BMW Франк Вебер заявив, що його компанія не хоче відмовлятися від звичайних автомобілів.

«Нам, як і раніше, потрібен сучасний двигун, тому ми в BMW працюємо над агрегатами нового покоління — бензиновими, дизельними, 6-циліндровими, 8-циліндровими. Вони повністю відповідатимуть майбутнім екологічним стандартам», — пояснив Вебер.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Related Articles

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Кінець ери ДВЗ. ЄС погодив повну заборону продажу нових авто на викопному паливі з 2035 року

Країни Європейського Союзу погодили ініціативу щодо усунення викидів вуглекислого газу новими автомобілями до 2035 року — це історичне рішення, яке фактично ознаменує кінець ери двигунів внутрішнього згоряння. Мова йде…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)