Bentley показала перші клієнтські екземпляри родстера Bacalar і довоєнного Blower

Обидві машини будуть випущені в кількості 12 штук

У 2020 році Bentley представила відразу два проекти відродженого відділення Coachbuilt – родстер Bacalar і репліку довоєнного Blower. Обидва вони вийдуть в кількості 12 штук і нагадають, що Mulliner не дарма носить звання найстарішого кузовного ательє в світі – свою історію компанія веде з середини XVIII століття. Поки ж в Бентлі готові продемонструвати перші клієнтські екземпляри: Bacalar Car One забарвлений в спеціальний матовий сріблясто-кремовий колір Atom Silver, а Blower – в зелений відтінок Birkin Green, названий на честь одного з Bentley Boys, сера Генрі Біркін.

Якщо на седані Corniche ательє Bentley Mulliner лише набивало руку, то Bacalar став першим комерційним проектом такого роду. За основу родстера взяли кабріолет Continental GTC, але у машин тільки одна загальна деталь – дверні ручки, які довелося залишити через датчик системи безключового доступу. Кузов родстера зроблений з вуглепластика, а в обробці салону застосовано багато нестандартних рішень, наприклад, передню панель прикрашає деревина Riverwood, витягнута з торф’яних боліт в Східній Англії, – її вік 5000 років.

Перший клієнтський Bacalar забарвлений в матовий сріблясто-кремовий колір Atom Silver. Колеса діаметром 22 дюйми теж не зовсім звичайні: їх лицьова поверхня відполірована до дзеркального блиску, внутрішні частини спиць темно-сірі, а акценти виконані в зеленому кольорі Moss Green. Цей відтінок також використовується для декору кузова і салону, і він вдало поєднується з глянсовими чорними елементами.

Всередині – той самий Riverwood в двох варіантах: з відкритими порами і під лаком. Для оббивки сидінь використана чорна шкіра Beluga і «наппа». Шайби на центральній консолі, селектор трансмісії і кермо прикрашають бронзові вставки поверх анодованого алюмінію, а циферблати на поворотній призмі Bentley Rotating Display оброблені матовим нікелем. На додаток до машини йде фірмовий набір дорожніх сумок Schedoni.

Перший Blower копіює автомобіль Team Car No.2 з реєстраційним номером UU 5872, який до цих пір зберігається в музеї марки. Кузов виконаний зі шкірозамінника Rexine і пофарбований в зелений колір Birkin Green. Під капотом – відповідна історичному періоду «четвірка» об’ємом 4,4 літра з нагнітачем Amherst Villiers, хоч і виготовлена ​​заново. Про те, що це репліка, кажуть лише електричний паливний насос і поролон в баку.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Схожі статі

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)