BMW запропонує відеоігри в автомобілі

Разом зі швейцарським стартапом nDream виробник автомобілів BMW планує впроваджувати відеоігри у свої автомобілі з 2023 року. Клієнти зможуть грати в ігри безпосередньо на дисплеях транспортних засобів.

Клієнти BMW в Європі не дуже відомі як лідери спільноти відеоігор, але для тих, хто хоче стати ним зараз, виробник преміум-класу запропонує широкий асортимент з наступного року.

Як оголосила мюнхенська компанія, нові автомобілі BMW з 2023 року будуть оснащені так званою «AirConsole», яка передаватиме відеоігри, що транслюються по повітрю, безпосередньо на дисплеї автомобіля. Спочатку пропозиція включатиме прості ігри, як-от прості гонки або ігри на спритність. Графічно “AirConsole” від швейцарського стартапу NDream все ще поступається за можливостями поточному поколінню ігрових консолей.

В BMW радіють тому, що можуть створити додаткові пропозиції для клієнтів. Стефан Дурах, старший віце-президент BMW Group Connected Company Development, каже:

«З AirConsole ми використовуємо новітні хмарні технології в поєднанні з великим вибором розважальних ігор. Це робить кожну ситуацію очікування в автомобілі, наприклад зарядку, радісною миттю.”

Щасливі моменти стають можливими завдяки смартфону, який потім стає пристроєм керування для AirConsole у моделях BMW. З’єднання встановлюється за допомогою QR-коду, який клієнт сканує на дисплеї свого автомобіля, а потім може розпочати гру безпосередньо та без тривалого очікування. Причина в тому, що самі відеоігри не встановлюються окремо на кожному транспортному засобі, а передаються централізовано в автомобілі.

Відеоігри в транспортних засобах – не новий тренд. Преміальні конкуренти Mercedes і Audi також працюють над відповідними проектами. Як це часто буває, піонером галузі є Tesla, яка вже планує інтегрувати платформу розповсюдження ігор Steam у свої моделі. На відміну від AirConsole, Steam насамперед пропонує доступ до найновіших відеоігор з точки зору графіки та ігрового процесу.

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Бренд Citroёn представляє новий Citroёn ë-C3: перший доступний європейський електромобіль

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю…

Responses

en_GBEnglish (UK)