Bosch покладається на нову 800-вольтну технологію: вища напруга – вища ефективність

Bosch розпочинає серійне виробництво компонентів для майбутніх електричних приводів, що працюють з напругою 800 вольт. Нова технологія обіцяє більшу ефективність, високу потужності та низьке споживання.

Німецька компанія Bosch розпочала виробництво компонентів для нових 800-вольтових приводних систем на своєму заводі в Гільдесгаймі. Окрім деталей для відповідних електродвигунів, Bosch також виробляє інвертори для 800-вольтових приводних систем, в яких використовуються ефективні напівпровідники з карбіду кремнію (SiC).

Досі 400 вольт були галузевим стандартом для німецьких автовиробників. У майбутньому, за словами Bosch, німецький виробник преміум-класу буде використовувати 800-вольтні компоненти в новому поколінні електромобілів. Серед іншого, 800-вольтова технологія обіцяє швидшу зарядку. Замість максимальних 250 кВт у 400-вольтових електромобілях, 800-вольтові системи можуть забезпечувати вдвічі більшу потужність.

Завдяки обмотці iPIN ефективність, питома потужність і ступінь автоматизації нового 800-вольтового двигуна мають зрости. Агрегати вироблятимуть 60 кВт / 82 к.с. на кілограм або загалом до 460 кВт / 625 к.с. і 830 ньютон-метрів крутного моменту. На піку ефективність приводу має сягати 98 відсотків. Завдяки масляному охолодженню двигун нового покоління також має забезпечити постійну потужність під час далеких поїздок або в секторі комерційних транспортних засобів.

В інверторах з чіпами SiC постачальник обіцяє покращену провідність напівпровідників, на чому силова електроніка наразі втрачає на 50 відсотків менше енергії у вигляді тепла. Передбачається, що ККД інверторів зросте до 99%. Відповідно, нова технологія допоможе знизити споживання майбутніх електромобілів.

Bosch не називає ім’я автовиробника. Але компоненти майже напевно будуть використані в новому Mercedes Modular Architecture (MMA). Відповідно, слід очікувати, що майбутні електричні моделі від Mercedes будуть характеризуватися низьким споживанням і швидким часом зарядки.

 

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Управління тепловим режимом в електромобілі

Зважаючи на обмежену ємність акумуляторів, ефективне кондиціювання повітря та охолодження силових установок є особливо важливим. Тут ми пояснюємо, як інноваційні системи терморегулювання можуть допомогти електромобілям…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)