Bridgestone закриває виробництво та постачання в Росію

Японський виробник шин Bridgestone з 18 березня припиняє виробничу діяльність в рф та постачання виробів на російський ринок.

Як зазначається, компанія зіштовхнулася з серйозними проблемами, спричиненими перебоями в ланцюжку постачання та логістики, а також нестабільністю на тлі військової агресії проти України.

«У зв’язку з цим ухвалено рішення призупинити виробництво в Ульяновську, постачання в росію та майбутні інвестиції до подальшого повідомлення. Виробництво буде призупинено з 18 березня 2022 року», – йдеться у повідомленні.

На тлі війни путінської росії проти України, яка розпочалася 24 лютого, багато компаній призупинили роботу в рф та обмежили постачання, зокрема автоконцерни.

Серед них – General Motors, Renault, Nissan, Volvo, Mitsubishi, Harley-Davidson, Ford, BMW, Jaguar Land Rover, Volkswagen, Skoda, Mercedes-Benz.
Джерело: avtodream.org

 

Related Articles

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)