Bugatti W16 Mistral – прощальний ураган

У 2005 році виробник суперспортивних автомобілів з Ельзасу випустив Veyron, тепер ера гіперспортивного автомобіля W16 закінчується, а новий Bugatti W16 Mistral – солодкий десерт на прощання.

Слово Містраль в імені автомобіля – це сильний вітер на півдні Франції, однак те, що Bugatti тепер ставить на колеса, схоже на справжнісінький ураган – з точки зору прискорення та максимальної швидкості. Bugatti W16 Mistral має останню версію двигуна W16 потужністю 1600 к.с. який вперше був використаний у Chiron Super Sport 300+.

Влітку 2019 року Chiron Super Sport 300+ встановив світовий рекорд швидкості – 490,5 км/год. Мета Mistral також зрозуміла – бути найшвидшим родстером у світі. «В честь легендарного двигуна Bugatti W16 ми знали, що нам потрібно розробити родстер», — говорить Мате Рімак, генеральний директор Bugatti Rimac.

В монокоці Chiron видалили не лише частину над передніми стійками. Він був змінений, щоб створити більш округлий силует. Вигнуте лобове скло візуально огинає А-стійки та плавно перетікає в бічні вікна.

Дизайнери та інженери також доклали руку до передньої та задньої частини: «Вертикально розташовані фари спеціально розроблені для цієї версії, а знаменита підковоподібна решітка радіатора стала більш тривимірною, глибшою та ширшою», — пояснює Ахім Аншайдт, директор з дизайну Bugatti. «Що стосується задньої частини, ми взяли на себе завдання створити характерну, але також більш елегантну версію X-теми задніх ліхтарів автомобіля».

Bugatti W16 Mistral вже розпроданий

Інтер’єр був значною мірою заснований на Chiron, але він зіткнувся з особливим завданням: салон повинен була бути настільки функціональним, щоб усю інформацію можна було добре читати на швидкості до 420 км/год.

Якщо ви хочете, щоб Mistral став вашим, потрібно мати лише близько п’яти мільйонів євро – принаймні теоретично. 99 екземплярів уже розпродані – і навіть цим покупцям доведеться чекати на доставку в 2024 році.

Схожі статі

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)