Continental отримав замовлення на мільярди

Continental отримав мільярдне замовлення від США. Компанія з Ганновера має поставити неназваному замовнику так звану «напівсуху» гальмівну систему.

Як повідомляє Dax Group, мова йде про технологію, яка більше не використовує гальмівну рідину на задній осі. Зокрема, електричні та оцифровані транспортні засоби повинні бути більш гнучкими та безпечнішими для керування.

Замовник не називається

Вартість замовлення на «напівсуху» систему, отримане в третьому кварталі, становить приблизно 1,5 мільярда євро на першому етапі, йдеться в повідомленні. Назву компанії замовника ганноверці називати не захотіли. Кажуть, що це великий виробник автомобілів у Північній Америці. Концепт планується запустити там у серійне виробництво з 2025 року.

Схожі статі

Без води: навіщо міняти гальмівну рідину

Автомобілі стають все досконалішими, проте базові принципи їх роботи залишаються незмінними. Наприклад, гальмівна система: як би не удосконалювалися її компоненти, без гальмівної рідини безпечно зупинити автомобіль досі неможливо.

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)