Davinci ‘DC100’: Двоколісний робот з понад 1000 комп’ютерних процесорів та 200 з гаком датчиками

Поява індустрії електричних мотоциклів дозволила з’явитися новим дизайнерським прототипам, які не мають нічого спільного з класичною мотоциклетною естетикою і з різним ступенем успіху переписують закони індустрії.

Однак, здається, є кілька абсолютно нових лейблів, чия основна увага зосереджена на пристрасті та пригодах, хоча вони все ще вирізають свою власну нішу з точки зору зовнішнього вигляду. DC100 від Davinci є гарним прикладом.

Завдяки різноманітним електричним датчикам, призначеним для забезпечення максимальної безпеки водія, Davinci називає DC100 “роботом на двох колесах”. Davinci DC100 оснащений більш ніж 1000 мікрочіпів і 200 датчиками, які стежать за навколишнім середовищем, статусом руху транспортного засобу, станом доріг, температурою акумулятора і двигуна, кутом нахилу та іншими факторами. Для максимальної ефективності акумуляторна батарея і двигун контролюються на предмет температури, а шестиосьовий електронний вимірювальний блок (EMU) відстежує тангаж, рискання і кут нахилу в поєднанні з трекшн-контролем і ABS.

Що стосується інших технологій Davinci DC100, то його система управління батареями (BMS) може збалансувати споживання енергії під час їзди, відчувати температуру навколишнього середовища і відстежувати стан акумуляторної батареї в режимі реального часу. Він також має систему рекуперації кінетичної енергії (KERS), яка може відновлювати енергію транспортного засобу під час гальмування та знижувати гальмівний тиск, коли водії різко зупиняють транспортний засіб. За допомогою електричного підсилювача керма (EPS) Davinci також перетворив DC100 на повністю самобалансуючого робота на колесах. Мотоцикл може бути залишений без нагляду без ризику падіння.

Піковий крутний момент Davinci DC100 становить 850 Нм, максимальна швидкість – 200 км/год, пікова потужність – 100 кВт, а запас ходу – 400 км, що не залишить байдужими любителів техніки. За словами Давінчі, за допомогою будь-якого швидкого зарядного пристрою акумулятор мотоцикла можна зарядити до 85% ємності всього за 15 хвилин, а 100% ємності можна досягти всього за 30 хвилин. DC100 можна заряджати за допомогою портативного зарядного пристрою та звичайних розеток, якщо немає доступу до джерел швидкої зарядки, але це може зайняти більше часу. Компанія приймає попередні замовлення на DC100 за ціною 26 000 євро. (приблизно $26 921).

Якщо водіям потрібна приладова панель, вони можуть можуть просто використовувати додаток Davinci, щоб зв’язати свій телефон з мотоциклом, встановити його на рамі мотоцикла у визначеному місці та миттєво переглядати статистику їзди, а також стан транспортного засобу та акумулятора. Для забезпечення додаткових функцій, таких як автономне паркування та віддалений виклик, мотоцикли Davinci DC100 незабаром будуть оснащені контролером, підключеним до додатку Davinci. 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Опанувати нову навичку можна в будь-якому віці. Ось чому цьому варто повчитись у немовлят. Уривок з книжки «Початківці» Тома Вандербільта

Одного разу чотирьохрічна донька журналіста Тома Вандербільта запропонувала батькові зіграти в шахи. Він погодився, хоча й мав суттєву проблему: грати в шахи не вмів. Так…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)