DeLorean представляє новий електромобіль із культовими дверями в стилі крила чайки

DeLorean Motor Company представила нову повністю електричну версію культового спортивного автомобіля 80-х із фільму «Назад у майбутнє».

Нова техаська компанія, яка купила права на інтелектуальну власність DeLorean після того, як оригінальна компанія припинила існування в 1982 році — представила перші зображення свого транспортного засобу Alpha 5 на серії зображень цього тижня. Усе це виглядає як абсолютна краса.

Як очікується, Alpha 5 матиме двоє дверей у вигляді крил чайки, які відкриваються назовні та вгору, як і автомобіль 1982 року, у якому Марті Макфлай та Еммет «Док» Браун відправилися у різноманітні подорожі в часі у фільмі «Назад у майбутнє».

Прототип може похвалитися декількома електричними двигунами, які розганяють авто від 0 до 100 км/год на годину за трохи менше ніж три секунди, а від нуля до 88 миль на годину — необхідна швидкість для подорожей у часі у фільмах Роберта Земекіса 1980-х років — займає лише 4,35 секунди.

Згідно з даними компанії, «базова» модель буде оснащена батареєю на 100 кВт/год, що забезпечить максимальний запас ходу в 480 км.

Компанія сподівається розпочати поставки десь у 2024 році, тому вам доведеться набратися терпіння — якщо, звичайно, компанія не вирішить подорожувати в часі, щоб відвідати нас весною 2023 року.

Related Articles

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Responses

en_GBEnglish (UK)