DNG Motors: ще одне повернення DeLorean

Кінострічка «Назад у майбутнє» перетворила DeLorean DMC-12 на легенду, яку намагаються оживити, вже вдруге.

Оголошено друге повернення бренду DeLorean. За Alpha 5, представленим DeLorean Motor Company навесні 2022 року, наступного року з’явиться модель JZD від DNG Motors. DNG — літери означають DeLorean Next Generation — була заснована Кет ДеЛореан, дочкою колишнього засновника бренду Джона ДеЛореана, який помер у 2005 році.

На даний момент було опубліковано кілька фотографій моделі JZD, на яких зображений плаский спортивний автомобіль з дверима типу «крила чайки». Незважаючи на сучасні елементи дизайну, такі як суцільні світлові смуги спереду та ззаду, сучасний DeLorean випромінює багато аури оригінального DeLorean DMC-12, виготовленого в 1981 та 1982 роках. Раніше представлений Alpha 5 від DeLorean Motor Company критикували за відсутність візуальної близькості до оригіналу.

Крім анонсу електроприводу, інформації про техніку Model-JZD поки немає. Публікація на сторінці DNG Motors в Instagram повідомляє про презентацію автомобіля 13 вересня 2023 року. Його побудують у Детройті.

Схожі статі

Бренди PEUGEOT, DS Automobiles та JEEP презентують на Паризькому автошоу 2022 свої світові новинки

Після довгого чотирирічного очікування Паризький автосалон нарешті повернувся в Porte de Versailles і одразу три Бренди концерну STELLANTIS презентують свої новинки на сучасних та оригінальних…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)