“Drive Pilot” від Mercedes-Benz – 3-й рівень високоавтоматизованого водіння

Mercedes-Benz пропонує “Drive Pilot”, першу систему автоматизованого водіння SAE рівня 3, схвалену в Німеччині, яка доступна для S-Class і EQS. 

Drive Pilot: перша система рівня 3

“Drive Pilot” від Mercedes-Benz – це перша система SAE Level 3 для високоавтоматизованого водіння, яка готова до серійного виробництва. Наразі Drive Pilot можна використовувати на швидкості до 60 кілометрів на годину в Німеччині; необхідні елементи керування розташовані на ободі керма ліворуч і праворуч над виїмкою для великого пальця.

Як тільки умови для високоавтоматизованого водіння виконані, система сигналізує про готовність двома кнопками Drive Pilot на ободі керма. Після активації система регулює швидкість і дистанцію та скеровує автомобіль у межах смуги руху. При цьому оцінюється і враховується хід маршруту, події на маршруті та дорожні знаки. Система також реагує на несподівані дорожні ситуації та самостійно їх вирішує, наприклад, шляхом маневрів ухилення в межах смуги руху або гальмування. Однак водій не є зайвим і повинен мати можливість взяти на себе керування в разі потреби.

Численні датчики

Drive Pilot складається з численних датчиків. Окрім LiDAR, вони включають мікрофони та камери всередині та зовні, датчик вологості в колісній арці, радар та ультразвукові датчики. Крім того, автомобіль має дублюючі системи рульового управління та гальмування, а також резервне бортове джерело живлення.

Система точного позиціонування

На додаток до даних, зібраних датчиками, цифрова карта забезпечує тривимірне зображення дороги та її околиць з інформацією про геометрію дороги, характеристики маршруту, дорожні знаки та особливі дорожні події. Потужний чіпсет в центральному блоці управління забезпечує необхідні програмні функції для високоавтоматизованого водіння.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Якісно працювати можна не лише в офісі: чим зручний гібридний формат роботи?

Гібридний формат роботи підвищує продуктивність працівників, вони більш задоволені своєю роботою, а це дуже важливо для компанії. Пандемія COVID-19 нам усім продемонструвала та довела, що…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)