GM хоче змусити свої автомобілі спілкуватися через ChatGPT

Американський автовиробник General Motors хоче зробити свої автомобілі більш розмовними. Менеджер GM Скотт Міллер розповів, що компанія розробляє голосового помічника на основі штучного інтелекту, можливості якого виходять за рамки розуміння простих інструкцій.

Якщо, наприклад, загориться попереджувальна лампочка, ви зможете запитати автомобіль, чи можна продовжувати рух з несправністю, чи варто негайно зупинитися. А якщо вам потрібно замінити шину, ви повинні мати можливість запитати автомобіль про інструкції.

GM хоче використати технологію, що лежить в основі текстового асистента ChatGPT, для голосового помічника, повідомляє в п’ятницю “Семафор”. Програмне забезпечення буде базуватися на хмарній платформі Microsoft Azure, яка співпрацює з розробником ChatGPT – компанією OpenAI, повідомляє видання з посиланням на обізнаних людей.

Досі виробники автомобілів інтегрували у свої машини програмне забезпечення таких голосових асистентів як Alexa від Amazon. BMW представила ідею розмовляючого автомобіля, з яким можна спілкуватися, як бачення майбутнього на технологічній виставці CES у січні.

Схожі статі

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями

Amazon і Stellantis починають спільну роботу над новими клієнтоорієнтованими технологіями та рішеннями, які будуть імплементовані на мільйонах автомобілів та прискорять перетворення програмного забезпечення на головний…

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Білл Гейтс прогнозує, що скоро Amazon, Microsoft і Apple працюватимуть як компоненти штучного інтелекту

Співзасновник Microsoft Білл Гейтс попередив, що розвиток штучного інтелекту (ШІ), як-от ChatGPT, становить загрозу домінуванню пошукової системи Google. Також він вважає, що із розвитком ШІ…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)