GOODYEAR РОЗПОЧАЛА ВИРОБНИЦТВО ШИН ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Відома в автомобільному світі компанія Goodyear Tire&Rubber Company нещодавно випустила нові шини ElectricDrive GT. Як стверджує виробник, це перша у світі шина, спеціально виготовлена ​​для електромобілів.

Goodyear ElectricDrive GT – це всесезонна шина, яка, як обіцяють творці, не видає шумів під час руху, але водночас вона довговічна та надефективна.

Слово віце-президенту з розроблення продукції Goodyear Americas Девіду Різу:

Електромобілі пред’являють дуже специфічні вимоги до вантажопідйомності, передачі крутного моменту, шумності, довговічності, опору коченню та загальним експлуатаційним характеристикам. Ми пишаємося тим, що надаємо передові технології для обслуговування сегмента електрокарів“.

Шини ElectricDrive GT мають спеціальний малюнок протектора та зроблені з компаунду особливого складу. Це забезпечує покращене зчеплення будь-якої пори року, як на мокрій, так і на сухій дорозі. А технологія SoundComfort ефективно гасить шум дорожнього руху.

Дуже часто водії електромобілів шукають такі шини, що можуть покращити експлуатаційні характеристики, а також мають тривалий термін служби. ElectricDrive GT якраз із таких, запевняє менеджер з маркетингу продукції Goodyear Ендрю Лау.

Наразі Goodyear ElectricDrive GT доступна лише у розмірі 255/45R19 104W XL, який, за словами компанії, “ідеально підходить для деяких з найпопулярніших динамічних електромобілів“. Однак у 2022 році Goodyear планує розширити свою модельну лінійку й під інші моделі.

Джерело: tesla-club.com.ua

Related Articles

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Stellantis Україна анонсує план запуску нових моделей Брендів PEUGEOT, CITROEN, OPEL та DS Automobiles в 2023 році

Закінчився перший місяць 2023 року, всі підсумки операційної діяльності підбиті і настала черга поговорити про плани у новому році. А саме, Stellantis Україна ділиться планом…

Responses

en_GBEnglish (UK)