Honda повністю розсекретила молодіжну спортивну модель за 30 тисяч доларів

Acura Integra – преміальна модель класу С на платформі Honda Civic. Ліфтбек має яскравий стрімкий дизайн і багате оснащення.

Відроджена Acura Integra дебютувала в серійному виконанні. Молодіжна модель С-класу надійде в продаж у Америці з літа за ціною приблизно 30 тис. доларів. На батьківщині в Японії її продаватимуть під маркою Honda. Про це повідомляє офіційний сайт японського бренду.

Серійна Acura Integra на вигляд практично не відрізняється від представленого кілька місяців тому концепт-кара. Це п’ятидверний ліфтбек-купе з динамічним силуетом із похилим дахом і загостреною задньою частиною. Фірмова решітка радіатора Acura поєднується з тонкими діодними фарами. Біля дверей відсутні віконні рамки. Версія A-Spec дізнається по обвісу та задньому спойлеру.

Ліфтбек побудований на платформі Honda Civic, і в нього запозичили низку перемикачів у салоні. Всі Acura Integra отримали віртуальну панель приладів і 8-дюймовий сенсорний дисплей. За доплату запропоновано проекцію на лобове скло.

Узагалі, комплектація Acura Integra 2023 дуже багата: вже в базовій версії передбачені електропривід крісла водія, підігрів передніх сидінь, адаптивний круїз-контроль, системи автоматичного гальмування, утримання в смузі та розпізнавання дорожніх знаків.

Спочатку нова Acura Integra буде доступна лише з 1,5-літровим 200-сильним турбомотором. Можна вибрати 6-ступінчасту механічну КПП або варіатор. Ліфтбек має незалежну підвіску всіх коліс, а за доплату запропоновано адаптивні амортизатори.

Джерело: focus.ua

Related Articles

Анонсовано ціни на новий Opel Grandland зі сміливим дизайном, цифровим кокпітом і високими технологіями

Динамічний та технологічний автомобіль з інтуїтивно зрозумілим керуванням та інноваційними системами безпеки – це Новий Opel Grandland. Новинка від німецького бренду Opel отримала сучасне обличчя Opel…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)