Honda CR-V з водневими паливними елементами з’явиться у 2024 році

Honda вірить у майбутнє водневих паливних елементів і оголошує про значне розширення в цій галузі. Це включає запуск електромобіля CR-V на паливних елементах у Північній Америці та Японії у 2024 році.

Система паливних елементів для цього автомобіля є спільною розробкою з General Motors. За словами Honda, ця технологія на третину дешевша і вдвічі довговічніша, ніж система в Honda Clarity Fuel Cell.

Автомобіль на базі CR-V також матиме функцію підзарядки. Це означає, що користувач зможе заряджати автомобіль електрикою, що зменшить деякі побоювання щодо відносно обмеженої інфраструктури для заправки воднем.

Компанія постійно працює над подальшим розвитком технології. Приблизно до 2030 року Honda очікує, що паливний елемент буде лише вдвічі дешевшим і вдвічі довговічнішим, ніж система, розроблена спільно з GM. За словами автовиробника, ціна за одиницю може бути порівнянна з ціною дизельного двигуна.

Комерційні транспортні засоби на паливних елементах також з’являються на горизонті. В Японії Honda працює з Isuzu над великовантажною вантажівкою, яка буде проходити дорожні випробування з першого кварталу 2024 року. Крім того, подібний автомобіль вже випробовується разом з компанією Dongfeng в Китаї.

Honda також має намір впроваджувати паливні елементи в будівельній галузі. Спочатку вони будуть використовуватися в екскаваторах і колісних навантажувачах.

Схожі статі

Електромобільність: виробники автомобілів продовжують розробляти паливні елементи

Представники промисловості погоджуються, що в майбутньому на світовому ринку будуть домінувати акумуляторні автомобілі. Однак у середньостроковій та довгостроковій перспективі деякі електромобілі також можуть працювати на…

Генеральний директор Honda не бачить перспективи використання водню як паливо для легкових автомобілів

Керівник японської автокорпорації Honda Тосіхіро Мібе вважає використання водню як паливо для легкових автомобілів не перспективним через технологічні складнощі. Однак це не означає, що компанія…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)