Hymer Venture S – розкішний будинок на колесах з сонячними батареями

Пандемія COVID-19 змусила людей перейти від роботи в офісі до роботи вдома. Раптом лише комп’ютера та стабільного інтернет-зв’язку виявилося достатньо, щоб працювати з будь-якого місця. Це призвело до того, що багато людей придбали фургони, спакували свої речі та вирушили в дорогу. Тенденція “життя у фургоні” в першу чергу виникла в Сполучених Штатах, але інші країни також підхопили цю тенденцію.

Нещодавно німецький автовиробник Hymer випустив на ринок модель Hymer Venture S. Автомобіль являє собою повністю обладнаний, розкішний будинок на колесах, готовий доставити шукачів пригод і цифрових кочівників в далекі місця.

Hymer Venture S розроблявся роками. Hymer хотів створити щось досить комфортне, щоб виконувати роль житлового будинку, досить міцне, щоб справлятися з важкою місцевістю, і досить високотехнологічне, щоб бути енергоефективним офісом на колесах. Компанія зупинилася на використанні шасі Mercedes (4MATIC), яке пропонує повний привод і високі експлуатаційні характеристики. Сьогодні особливості остаточного дизайну дають шанс Hymer Venture S стати популярним варіантом для людей, які шукають щось менше і вигадливіше, ніж автофургон, з усіма тими ж зручностями і навіть більше.

Житловий простір та мансарда

У середині розкішного будинку на колесах планування та дизайн нагадують сучасну квартиру. У задній частині транспортного засобу є стіл та зручні кабінки з обох боків, а власники можуть відкрити задні вікна, щоб насолодитися чудовими краєвидами. Однак, навіть з опущеними вікнами, люди можуть насолоджуватися огядом на 180°. Якщо потрібно більше місця, стіл можна скласти і засунути під сидіння, щоб максимально збільшити площу.

По боках інтер’єру розміщені контейнери для зберігання, що мають форми сходинок. Це тому, що коли дах фургона піднімається, ніши для речей слугують сходами, які ведуть до спального приміщення. Нагорі є затишне ліжко та вікно (з жалюзі), з якого можна милуватися краєвидами. Стіни зроблені з м’якого, але міцного матеріалу та ізольовані, щоб захистити людей від негоди, світла та шуму.

Коли настає час працювати, власники можуть спуститися вниз і перетворити пасажирське сидіння на мобільний офіс. Сидіння розгортається, і перед ним опускається невеликий дерев’яний стіл. Тут є розетки для зарядки електроніки, лампа для читання, а також багато ящиків для зберігання зошитів і папок.

Міні-кухня та санвузол

Розкішний будинок на колесах також має міні-кухню, яка включає в себе плиту з двома конфорками, сховище, мийку зі стильним фартухом, а також переносне барбекю. Hymer хотів дати власникам всі зручності звичайної кухні незалежно від того, де припаркований транспортний засіб.

Після вечері, коли настає час митися після довгого дня, в Hymer Venture S передбачена зона ванної кімнати, яка містить туалет і раковину. Однак стіни можна розсунути, щоб перетворити цю зону на простору душову кабіну.

Сонячні панелі

Мати будинок на колесах – це відключитися від електромережі і піти подалі від суспільства. Проблема в тому, що більшість транспортних засобів вимагають електричного підключення для живлення. Але це не стосується цього автомобіля. Hymer встановив на даху сонячну панель, яка заряджає батарею, здатну пропрацювати до 10 днів при повному заряді. Можливість покладатися на будинок на колесах на сонячних батареях дає власникам набагато більше можливостей для подорожей, знижує загальні експлуатаційні витрати і продовжує термін служби акумуляторної системи автомобіля.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Stella Vita — прототип будинку на колесах із живленням від сонячних батарей, який зацікавив фахівців Mobilize

Електромобілі, які працюють на сонячній енергії, — нездійсненна мрія чи реальність, яка вже не за горами? Для команди студентів Solar Team з Ейндховенського технологічного університету…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)