Hyundai буде робити повітряні таксі для uber


Південнокорейський автогігант Hyundai розробить серію Uber Air Taxi для майбутньої мережі повітряних перевезень.

Про це стало відомо в рамках виставки Consumer Electronic Show 2020.

hyundai and uber air taxi

Hyundai буде виробляти літальні апарати, а Uber надаватиме послуги з повітряних перевезень, зв’язок з наземним транспортом і взаємодії з клієнтами.

hyundai and uber air taxi

Компанія Uber заявила, що партнерство є важливою віхою для Uber Elevate. Історія і ресурси масового виробництва Hyundai дозволяють створювати повітряні таксі в тих масштабах, які необхідні, щоб втілити в реальність повітряні поїздки в містах по всьому світу.

hyundai and uber air taxi

Концептуальний електричний літак призначений для польотів на відстані до 100 км і має крейсерську швидкість 290 км / год.

Компанія Uber раніше обіцяла почати демонстраційні польоти в містах у 2020 році і комерційні операції в 2023 році в рамках свого проекту за участю Aurora Flight Sciences – дочірньої компанії Boeing. Hyundai – перший виробник автомобілів, який підключився до проекту.

hyundai and uber air taxi

Джерело: www.wing.com.ua

Related Articles

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)