Hyundai Mobis поставлятиме батареї для електромобілів концерну Volkswagen

Hyundai Mobis оголосила, що успішно виграла великий контракт на поставку компонентів для електромобілів від Volkswagen AG. Контракт стосується акумуляторних батарей, які Hyundai Mobis описує як “комплексний продукт, що поєднує в собі акумуляторну батарею з системою управління батареєю (BMS) та іншими компонентами для забезпечення безпечної та ефективної роботи батареї в електромобілі”.

За словами південнокорейського постачальника (який є частиною Hyundai Motor Group), його батарею буде інтегровано в платформу електромобілів Volkswagen наступного покоління. Мало того, Hyundai Mobis побудує новий місцевий виробничий майданчик в Іспанії, неподалік від заводу VW.

Схоже на те, що VW Group вирішила отримати акумуляторні системи (BSA) від Hyundai Mobis для своїх майбутніх повністю електричних моделей (таких як ID.2), заснованих на платформі MEB Entry, замість того, щоб виробляти все самостійно. Моделі BEV початкового рівня групи (Volkswagen, Skoda, Seat/Cupra) вже давно були пов’язані з Іспанією і були заплановані на 2025 рік.

Це дуже цікава новина і трохи дивна, оскільки такі великі виробники, як Volkswagen AG і Hyundai Motor Group, зазвичай розглядаються як конкуренти. З іншого боку, з огляду на оголошене нещодавно партнерство між Audi і SAIC в Китаї та купівлі VW близько п’яти відсотків акцій XPeng, чи варто дивуватися чомусь?

Схоже, що VW Group коригує свою стратегію електрифікації. Можливо, за допомогою більшої кількості аутсорсингу. Цікаво, чи це пов’язано з технологічною або фінансовою необхідністю, чи просто з можливістю. У липні були повідомлення про те, що генеральний директор Томас Шафер (Thomas Schafer) сказав на внутрішній нараді, що “дах горить”.

У Hyundai Mobis також зазначили, що “очікують додаткових замовлень на компоненти для електромобілів на світовому ринку”. Тож є ймовірність, що в майбутньому ми побачимо більше виробників, які шукатимуть компоненти для електромобілів у південнокорейського концерну.

Related Articles

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Абсолютно новий Renault Scenic E-Tech Electric: перший більш екологічно розроблений повністю електричний сімейний автомобіль

Megane проклав свій шлях, а тепер настала черга Scenic переосмислити себе і стати флагманом нового покоління електромобілів Renault. Абсолютно новий Scenic E-Tech Electric розроблений спеціально…

Бренд Peugeot презентує нові електричні фургони e-Partner, e-Expert та e-Boxer

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT…

Responses

en_GBEnglish (UK)