Lamborghini випустить наступника Huracan не пізніше 2024 року

На відміну від готової концепції приводу, назва нового суперспортивного автомобіля ще не визначена.

Відомий 5,2-літровий атмосферний двигун від Huracan у новій моделі залишився в історії, замість нього італійці використовують 4,0-літровий V8 з бітурбонадувом. Цей агрегат також буде використовуватися в новому гоночному автомобілі LMDh з 2024 року, але він не є обов’язковим для омологації в серійній моделі.

Автомобіль для перегонів на довгі дистанції був розроблений відділом автоспорту Squadra Corse і має потужність 500 кВт – 680 к.с. Якщо ви зараз подумали про V8 від Urus, то не зовсім помиляєтеся, цей двигун з полиці Audi, ймовірно, формує базову схему для використання в гоночному автомобілі та наступнику Huracan. Двигун внутрішнього згоряння також підтримується електродвигуном, який розташований між двигуном і трансмісією. У гоночному автомобілі гібридна трансмісія передає свою потужність на задні колеса через семиступінчасту трансмісію Xtrac.

Для серійної моделі, звісно, передбачений повний привод, хоча поки неясно, чи буде це суто механічна система, чи передні колеса будуть приводити в рух електродвигуни. Інсайдери вже подейкували про таку можливість. V8 має електричну підтримку до 7000 об/хв., між 7 000 і 10 000 об/хв підключаються турбокомпресори.

 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)