Lamborghini Urus Performante: суперпозашляховик із ще більшою потужністю

Італійці розпаковують наступну версію свого супер позашляховика. Восьмициліндровий двигун тепер видає 666 кінських сил. З нуля до 100 км/год він розганяється за 3,3 секунди, а максимальна швидкість становить 306 км/год. «Це позашляховик для водіїв суперкарів», — стверджує Lamborghini.

Нещодавно це авто встановило новий рекорд у категорії серійних позашляховиків в рамках гірських перегонів на Пайкс-Пік: він перетнув фінішну пряму на висоті 4302 метри за 10:32 хвилини, а попередній рекорд 2018 року — 10:49 хвилин. 

 

Візуально Urus має більш виразний дизайн капота та бампера спереду: нові чорні передні повітрозабірники забезпечують покращене охолодження двигуна. Задній спойлер нового дизайну збільшує притискну силу в задній частині на 38 відсотків. Позашляховик став нижчим на 20 міліметрів за рахунок пружин, колію розширили на 16 міліметрів.

В інтер’єрі кабіна в стандартній комплектації виконана з чорної алькантари. Є й інші варіанти, наприклад шкіряний салон. Кермо, оздоблене алькантарою, має чорний матовий колір, як і анодована чорна алюмінієва внутрішня обробка.

Lamborghini Urus performante: лише 3,2 кілограма на одну кінську силу

Інженери збільшили потужність 5,14-метрового автомобіля до 666 кінських сил (+16), вага зменшилася на 47 кг до 2150. Загалом, за словами Lamborghini, це «найкраще у своєму класі співвідношення потужності до ваги — 3,2 кілограма на кінську силу». Максимальний крутний момент 850 Нм в діапазоні 2300–4500 обертів на хвилину.

Гальмівний шлях зі 100 кілометрів на годину становить всього  32,9 метра. Це забезпечується карбон-керамічними гальмівними дисками (440 x 40 міліметрів) спереду з десятипоршневими моноблочними алюмінієвими гальмівними супортами. Ззаду автомобіль гальмують вуглецево-керамічні гальмівні диски з плаваючими однопоршневими супортами (370 x 30 міліметрів), виготовлені з чавуну.

Lamborghini Urus — дойна корова італійців — на нього припадає 61 відсоток продажів. Якщо ви хочете стати його власником, вам доведеться глибоко залізти в кишеню: в Європі його пропонують за 219 000 євро, без ПДВ.

Related Articles

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Citroën Oli – унікальний концепт-кар майбутнього

Сьогодні Citroën представляє унікальний концепт-кар  – повністю електричний пікап Citroën Oli. Ця новинка символічно представляє нову інтерпретацію логотипу Citroën із двома шевронами, який буде використовуватися…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)