Lightyear 0 – перший у світі електромобіль на сонячних батареях запущено у виробництво.

Голландська компанія Lightyear шість років розробляла технології для створення першого у світі електромобіля на сонячних батареях. Зараз вона досягла дуже важливого моменту у своєму житті. У прес-релізі компанії повідомляється, що її перша модель, Lightyear 0 йде у в робництво.

У міру того, як світ рухається до електричних способів пересування, з’являються нові проблеми. На відміну від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, які можна заправити практично в будь-якому місці і швидко, електромобілі потребують зарядної станції і часу для зарядки акумуляторів.

За останні кілька років час зарядки значно скоротився завдяки вдосконаленню технології акумуляторів. Лекс Хуфслоот, засновник і генеральний директор компанії Lightyear, вважає, що швидкий перехід на електромобілі означатиме, що багато транспортних засобів захочуть скористатися зарядною інфраструктурою, яка не зможе встигати за попитом.

П’ять квадратних метрів вигнутих сонячних панелей розмістили на даху, спереду та ззаду автомобіля Lightyear 0. Ці панелі будуть перетворювати чисту сонячну енергію в електричну енергію для руху.

Автомобіль живиться як від традиційної електричної зарядки, так і від сонячної енергії. Це означає, що люди зможуть їздити і заряджатися одночасно.

Компанія планує випустити автомобіль, який вона називає “першим у світі готовим до виробництва транспортним засобом з сонячними батареями” ще в 2022 році за ціною 250 000 євро.

 

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Renault eWays ElectroPop: історичний крок вперед в реалізації стратегії Renault Group, орієнтованої на випуск конкурентоспроможних, екологічних і популярних електромобілів

Renault Group форсує свою стратегію розвитку електричного транспорту за рахунок технологічних і промислових ресурсів і 10-річного досвіду в цьому сегменті. Це допоможе компанії приймати сміливі…

Stella Vita — прототип будинку на колесах із живленням від сонячних батарей, який зацікавив фахівців Mobilize

Електромобілі, які працюють на сонячній енергії, — нездійсненна мрія чи реальність, яка вже не за горами? Для команди студентів Solar Team з Ейндховенського технологічного університету…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)