Mazda, Honda і Nissan зупиняють заводи

Причинами такого рішення стали погані погодні умови і брак деталей.

Для всіх трьох виробників — Mazda, Honda і Nissan — лютий стане не найвдалішим місяцем. У Mazda вже заявили про тимчасове припинення виробництва на японських заводах у Хіросімі і Хофу.

Хоч як дивно, таке рішення викликане аномальними погодними умовами в Північній Америці. Низькі температури заважають графіку поставок автозапчастин, тому 7 і 8 лютого конвеєри заводів Mazda будуть простоювати. Яка кількість автомобілів у результаті не доїде до дилерів, в пресслужбі компанії не уточнили.

Тоді, як в Honda і Nissan були більш відверті. Зокрема, в Хонда заявили, що в лютому через затримки з поставками деталей з Південно-Східної Азії, де в грудні сталася масштабна повінь в Малайзії, виробництво буде скорочено на 10%, до 60 тисяч одиниць.

У Nissan заявили, що цього місяця їм не вдасться скласти 10 тисяч автомобілів, а це 4% від початкового плану. Причина, не уточнюється. Не виключено, що це пов’язано все з тими ж природними катаклізмами. Вплив того, що сталося, на автовиробництво першою визнала Honda.

Джерело: www.autocentre.ua

Схожі статі

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

У 1990-х Michelin винайшли революційну шину. Вони мали стратегію, бачили незакриту потребу клієнтів – і зазнали провалу. Що насправді робить інновацію успішною?

Чому інноваціям Apple вдалося підкорити ринок, у той час як ідея Pfizer з інгаляційним інсуліном зазнала невдачі? Forbes публікує уривок із книжки «Широким поглядом», що…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)