Mercedes оновлює GLE та покращує функції допомоги водієві

Mercedes оновлює свій позашляховик GLE, випущений у 2018 році, та його купе-варіант. Серед іншого, були електрифіковані двигуни та  впроваджені вдосконалені системи допомоги водієві. Екстер’єр та інтер’єр були дещо змінені. Повний привід (4Matic) – в базі. Залежно від моделі, автомобіль може тягнути до 3,5 тонн вантажу. Нові моделі з’являться в салонах дилерів влітку.

Функція “Розумний дім” інформаційно-розважальної системи MBUX тепер дозволяє керувати і контролювати освітлення, жалюзі та електроприлади у власному будинку на відстані.

 

Візуально моделі GLE виділяються новими передніми бамперами та зміненою радіаторною решіткою. Крім того, було дещо змінено графіку передніх і задніх ліхтарів. Купе GLE тепер поставляється з заводу в лінійці оснащення “AMG Line Exterior”.

Усередині GLE оснащений нинішнім кермом Mercedes з сенсорними поверхнями на горизонтальних спицях і хромованою обробкою вентиляційних отворів.

Лінійка двигунів складається з одного бензинового двигуна, двох дизелів і двох плагін-гібридів потужністю від 270 до 380 к.с. Гібриди, що підзаряджаються, можуть проїхати до 105 кілометрів на електротязі. Програма позашляхового водіння дозволяє їздити на електромобілі по бездоріжжю. Зарядний пристрій потужністю 11 кВт входить до стандартної комплектації; швидкий зарядний пристрій потужністю 60 кВт доступний за додаткову плату.

Схожі статі

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)