Mercedes пропонує підписку вартістю 1200 доларів, яка додає потужності моделям EQ

Скільки б ви заплатили за трохи більше потужності у вашому автомобілі? Mercedes сподівається, що це 1200 доларів на рік, оскільки він запускає нову послугу Acceleration Increase для окремих моделей EQ. Підписка збільшує потужність автомобіля на 20-24%.

Mercedes пропонує послуги для EQE 350 4Matic, EQE SUV 350 4Matic, EQS 450 4Matic і EQS SUV 450 4Matic.

  • Потужність моделей EQE зросте з 288 к.с. (215 кіловат) до 348 к.с. (260 кВт).
  • Потужність моделей EQS збільшилася з 355 к.с. (265 кВт) до 442 к.с. (330 кВт).

Значення крутного моменту також збільшуються. Це може скоротити час розгону автомобіля 0-100 км/год приблизно на 0,9 секунди, залежно від моделі. Оновлення для EQE скорочує прискорення на цілу секунду.

Відповідно до веб-сайту компанії, додаткова потужність забезпечується завдяки тонкому налаштуванню електромоторів Mercedes. Нове налаштування покращує характеристику двигунів, збільшуючи потужність і крутний момент. Додаткова потужність доступна в усіх програмах приводу Dynamic Select.

Автовиробники все частіше грають із послугами передплати, оскільки вони встановлюють більше програмного забезпечення в транспортні засоби, шукаючи нових джерел доходу разом із мінливою галуззю, яка готується до електрифікованого майбутнього.

Mercedes не повідомляє, коли зробить Acceleration Increase доступним, але на веб-сайті зазначено, що це відбудеться «скоро». Завдяки більш широкому використанню автомобільного програмного забезпечення електромобілі нададуть автовиробникам нові цікаві можливості.

Оновлення по повітрю дозволяють компаніям оновлювати та покращувати автомобіль після його продажу, але це також дає компаніям можливість активувати функції, часто з уже встановленим апаратним забезпеченням, за додаткову плату.

Схожі статі

Які нові пільги для електрокарів діють у різних країнах Європи

Європейська Асоціація автовиробників АСЕА оприлюднила оновлений перелік пільг та бонусів, які у різних країнах євроспільноти надаються електричним, електрифікованим та іншим транспортним засобам із мінімальним рівнем…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)