Mercedes-Benz G-Class став гігантським пуховиком

Project Mondo G виглядає як ідеальний автомобіль для людини Мішлен … Коли вам здається, що ви вже бачили все, Mercedes-Benz все ще може здивувати вас божевільним G-Class, який разом з Moncler перетворили на драйвовий пуховик. 

Офіційно автомобіль позиціонується як витвір мистецтва, але чомусь все, що нам спадає на думку, – це Людина Мішлен. Якщо вас не надто збивають з пантелику блискучі поверхні, то можна помітити, що об’єкт, охрещений Project Mondo G, побудований на базі тридверного G-класу довжиною 4,6 метра.

Встановлення епічних коліс збільшило загальну ширину до вражаючих 3,4 метра. Унікальний G також має висоту 2,8 метра і важить 2 500 кілограмів. Це робить його важчим за звичайну модель, незважаючи на укорочений кузов. На думку Mercedes-Benz, видимі сліди патини підкреслюють універсальність і довговічність коробчатого позашляховика.

Автовиробник і модний дім вирішили представити автомобіль на тлі зимового пейзажу, який здається неземним. Офіційні рендери виглядають так, ніби їх створив додаток на основі штучного інтелекту, і можна з упевненістю сказати, що Project Mondo G ще більш божевільний, ніж минулорічний WILL.I.AMG. Не кажучи вже про те, що у 2021 році Mercedes також співпрацював з покійним модельєром Вірджілом Абло для проєкту Maybach.

Схожі статі

Mercedes, Moncler і мода

Mercedes і будинок моди Moncler започаткували співпрацю, яка має викликати радість не лише на мюнхенській вулиці Максиміліанштрассе. Дизайнер Mercedes Горден Вагенер (Gorden Wagener) опублікував в…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)