Mercedes-Benz S-Class оснастять незвичними подушками безпеки


Mercedes-Benz анонсував другий епізод свого шоу Meet the S-Class Digital, за допомогою якого він готує нас до прем’єри флагманської моделі. Перша частина вийшла 8 липня і була присвячена новому поколінню водійського інтерфейсу MBUX. У другій, яку покажуть 29 липня, виробник зосередиться на нових технологіях безпеки.

Із прес-релізу випливає, що новий S-клас першим отримає фронтальні подушки безпеки для пасажирів заднього ряду, які будуть працювати у зв’язці з бічними. Не вдаючись в деталі, розробники відзначили, що нові ейрбеги принципово відрізняються від передніх, так як їх довелося адаптувати для використання з дитячими кріслами.

Крім того, представницький седан Mercedes-Benz облаштували покращеною функцією Pre-Safe Impulse Side, яка використовує для захисту пасажирів можливості активної гідропневматичної підвіски E-Active Body Control. Коли встановлені в автомобілі датчики передбачають неминуче бокове зіткнення, весь кузов трохи піднімається, щоб удар припав на більш жорсткі елементи конструкції.

Також Mercedes-Benz оголосив, що повноцінний дебют нового S-класу відбудеться 2 вересня. Перед цим ми побачимо ще як мінімум один епізод «веб-серіалу»: в третьому випуску, який вийде на цифровій платформі Meet Mercedes Digital 12 серпня, розкажуть про те, як зробили інтер’єр седана ще більш розкішнішим.

Джерело: www.avtomir.ua

Related Articles

Революційний підхід до захисту пасажирів: 40 років електронному блоку управління подушкою безпеки Bosch

40 років тому Bosch і Daimler-Benz AG об’єднали зусилля та запустили виробництво першого у світі електронного блоку управління подушками безпеки. Завдяки цьому сьогодні за найменшої…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)