Michelin відмовляється від бізнесу в Росії

Французький шинний концерн Michelin заявив, що планує передати свої операції у Росії місцевій владі. Це остання іноземна компанія, яка залишила країну після вторгнення Москви до України.

Сотні західних компаній, від меблевого магазину Ikea до мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s та спортивної мережі Nike, залишили Росію після початку війни наприкінці лютого та запровадження санкцій проти Москви.

Michelin назвала проблеми з ланцюжками постачання основною причиною свого рішення відмовитися від бізнесу в Росії.

Після зупинки виробництва в Росії 15 березня Michelin тепер підтверджує, що технічно неможливо відновити виробництво, зокрема через проблеми з поставками в умовах загальної невизначеності”, – йдеться в заяві шинної компанії.

Тому Група змушена запланувати перенесення всієї своєї діяльності до Росії до кінця 2022 року”, – йдеться в повідомленні.

Нова структура працюватиме через структуру, незалежну від Michelin, додали в компанії.

У Michelin Russia працює близько 1000 чоловік, більшість із них на підмосковному заводі в Давидовому, де річна виробнича потужність складає до двох мільйонів шин.

Продажі Micheline в Росії становлять два відсотки від загального обсягу продажів групи та один відсоток від світового виробництва автомобільних шин.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Related Articles

Група Renault оновлює свій фінансовий прогноз 2022 і прискорює трансформацію

“Група Renault рішуче проводить глибинну трансформацію і реалізує зміну своєї діяльності. Дані результати першого півріччя є яскравим тому доказом: попри усі перешкоди, що пов’язані із…

Що пропонують українцям виробники автодеталей: зарплати, умови, «плюшки»

Робота на іноземну компанію вдома, як альтернатива закордону Україна стала однією з провідних світових локацій з виготовлення автомобільних деталей для відомих брендів. Іноземних інвесторів цієї…

Сomments and feedback

en_GBEnglish (UK)