Microsoft Surface Car стане гідним конкурентом електромобілю Apple

Microsoft вирішив вступити в гонку зі створення футуристичних суперкарів, і представив концепт повністю автономного транспортного засобу, який стане ідеальним конкурентом Apple, коли вони почнуть виробництво власного автомобіля.

Дизайнер Ян Гу-Рам показав, як виглядатиме Microsoft Surface Car, його зовнішній вигляд з мінімальним підходом, спереду та ззаду є світлодіодні смуги, а на решітці світиться невеликий логотип Windows.

Ми можемо тільки уявити, як виглядає інтер’єр, але одне можна сказати напевно, інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном безперечно працюватиме під управлінням якоїсь форми Windows, в комплекті з автономною системою Cortana AI.

На зображеннях видно, що в автомобілі лише двоє дверей, тому, якщо сидінь усередині чотири, заднім пасажирам, можливо, доведеться скласти передні, щоб отримати доступ до зони відпочинку.

Джерело: building-tech.org

Related Articles

Зустрічайте новий Renault Captur

Зміни в дизайні екстер’єру, які підкреслюють індивідуальність кросовера Зовнішня трансформація надала новому Renault Captur сучасних, виразних та більш чітких ліній, разом із чуттєвим “французьким дизайном”,…

Responses

Your email address will not be published. Required fields are marked *

en_GBEnglish (UK)