Nissan представив новий позашляховик

Японська компанія Nissan представила новий автомобіль 2022 Nissan Pathfinder.

У позашляховику встановлений 3,6-літровий двигун V6 із потужністю в 284 кінські сили та крутним моментом у 259 Нм. Автомобіль також має 9-ступінчасту автоматичну коробку передач.

Загалом 2022 Nissan Pathfinder пропонує 7 режимів керування: стандартний, спортивний, екологічний, сніговий, піщаний, грязьовий та буксирувальний.

Для базової комплектації передбачений семидюймовий екран віртуальної панелі приладів і восьмидюймовий дисплей медіасистеми.

У стандартну комплектацію включений комплекс Nissan SafetyShield 360, що передбачає 10 подушок безпеки (зокрема центральну між передніми сидіннями), систему автоматичного гальмування, стеження за розміткою, контроль сліпих зон, нагадування про пасажирів на задніх сидіннях і автоматичне перемикання дальнього світла.

Автомобіль буде доступний у 14 кольорах, проте у клієнтів також буде можливість замовити комбінацію кількох кольорів.

 

За даними порталу The Car Connection, вартість одного екземпляра 2022 Nissan Pathfinder становитиме 30-50 тисяч доларів США.

Джерело: www.ukrinform.ua

Related Articles

Зустрічайте новий Renault Captur

Зміни в дизайні екстер’єру, які підкреслюють індивідуальність кросовера Зовнішня трансформація надала новому Renault Captur сучасних, виразних та більш чітких ліній, разом із чуттєвим “французьким дизайном”,…

Responses

Your email address will not be published.